“Seçilen bileşenler, sistemin toplanmasında gösterilen dikkat, işçilik kalitesi ve detaylara verilen önem, Rebirth X‘i yüksek performansın yanında kaliteli ve güvenilir bir bilgisayar modeli haline getiriyor.”

-Technopat

“Hazır sistem düşünmeyip parçaları tek tek ben toplayacağım kişilere de tavsiye edebilirim çünkü hem önemli bir fiyat avantajı var hem oldukça uğraşılarak toplanmış,test edilmiş hazır bir sistem hemde Türkiye’de olmayan bazı bileşenlere bu sayede ulaşabilirsiniz.”

-OneTreeHill

“Oyun tutkunları çok iyi bilir ki, yeni çıkan bir yapımı oynarken en iyi deneyimi yaşayabilmek, vasat bilgisayarlarla mümkün değildir. Eğer iyi bir oyun deneyimi arıyorsanız, en iyi sonucu almak ve gerçek oyun keyfini yaşamak istiyorsanız siz de Türkiye’nin en iyi performans bilgisayarlarına hızlıca göz atın!”

-Star Gazetesi Teknoloji Haberleri

“Sonuç olarak; Yüksek performans ihtiyacına hitap edecek sistemlerin kurulumu profesyonel ellere bırakılmalıdır. Performans bilgisayarı denilince akla gelen ilk Türk firması Phoenix Bilgisayardır. Deneyimli ve dinamik kadrosu, dünya çapında isim yapmış iş ortakları ile fark yaratan firma, özelleştirme seçenekleri ve hazır bilgisayar serileri ile performans ihtiyacı duyan kesime hitap ediyor.”

-Shov Haber Teknoloji Birimi