S.S.S.

Phoenix; Anka kuşunun ingilizcesidir. “Anka” adının telif hakları alınamadığından dolayı Phoenix tercih edildi. Böylelikle, Anka kuşunun küllerinden doğuş hikayesi, performans bilgisyarlarına ithafen Phoenix Bilgisayar markası altında canlanmıştır.

Phoenix (Anka kuşu) Pers ve Doğu mitolojisinde küllerinden yeniden doğan efsanevi bir kuş olarak betimlenir. Bu efsanenin 4 ayrı safhalarından ve 4 ayrı bilgelik seviyelerinden ilham alınarak 8 Phoenix modeli ortaya çıkmıştır.
Phoenix’in 4 safhası:
Oblivion: Doğuş öncesi hiçlik ortamı.
Rebirth: Küllerinden yeniden doğuş.
Rebirth X: Sonsuzluğa kanat çırpmak.
Immortal: Ölümsüzlük.
Phoenix’in 4 bilgelik seviyesi:
Visceral: Genlerine kodlanmış iç güdüleri ile hareket edilen seviye.
Valor: Akıl ve cesaretin bir araya geldiği seviye.
Lucent: Deneyim ile elde edilen gelişmiş vizyoner güç safhası
Omega: Nihai, sonsuz ve dengesiz güce erişme noktası.

Uzun süren AR-GE çalışmaları sonucu elde edilmiş bilgi birikimi ile O.C’li, özel soğutma sistemli, yüksek performanslı, dayanıklı cihazları ve bu cihazların performans testi sonuçları ile birlikte sunan ilk ve tek bilgisayar firmasıdır.

Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf ve BKM Express ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile yapılan elektronik eşya ve bilgisayar alımlarında taksit sayısı maksimum 6 ay olarak belirlenmiştir. Güvenliğinizi sağlamak adına kullanılmakta olan ödeme kanalı PAYU’ nun taksitli alışverişlerde müşterilere uyguladığı vade farkı bulunmaktadır ve blokeli tahsilat gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartı alışverişlerinde güvenli ve sıkıntısız alışverişler yapılabilmesi için PayU ödeme kanalı ile çalışmaktayız. Kredi kartı taksitlerine göre komisyon oranları* aşağıdaki gibidir.
2 taksit için tüm kartlara %4.22
3 taksit için tüm kartlara %5.04
4 taksit için tüm kartlara %5.60
5 taksit için tüm kartlara %5.92
6 taksit için tüm kartlara %6.39
* Komisyon oranları zamanla değişiklik göstermektedir.

Güvenli alışveriş için Ödeme Sistemleri Endüstrisi Veri Güvenliği Standartları’na (PCI DSS) sahiptir. Ödeme sayfalarında SSL sertifikası olduğu için güvenli alışveriş yapabilirsiniz. PayU anlaşmamız sayesinde internet alışverişleriniz güvence altındadır.

Ürününüzün takibini hesabım bölümü üzerinden sağlayabilirsiniz. Ayrıca, sipariş takibi için doğru e-posta ve cep telefonu girildiği takdirde, e-posta ve sms yoluyla da bilgilendirileceksiniz. Kargo elinize ulaştığında, ürünü teslim almadan önce kargo görevlisi ile birlikte kutuyu açarak kontrol ediniz. Olumsuz bir durumda tutanak tutturunuz.

Destek birimimize e-posta yollayarak başlamanızı tavsiye ediyoruz. Sorunuzu mümkün olduğunca detaylı anlatmanız durumunda yaşanan sorunları kolayca çözüme ulaştırmayı hedefliyoruz.
Acil durumlarda sayfanın alt kısmında bulunan telefon numarası aracılığı ile destek ekibimize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.
(312) 219 02 90 / destek@localhost/phoenix

Cevabı yukarıda bulunmayan sorunuz varsa iletişim formu‘ nu kullanarak bize yazabilirsiniz.