SEVKİYAT ve TESLİMAT

Kargo ücreti ne kadar?

Kargo ücreti Phoenix tarafından karşılanmaktadır. 24 ay garanti süresi boyunca müşterilerimizden hiçbir konuda kargo ücreti talep etmemekteyiz. Teknik servis, keyfi gönderimler, bakım kontrolleri bu hizmetimize dahildir.

Ürünüm sipariş verdikten kaç gün sonra elime ulaşır?

Sipariş verdikten sonra bilgisayarınızın işleme geçmesi için ödeme onayını almamız gerekmektedir. Ödeme onaylandıktan sonra ürününüz 5 ila 10 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firması da 1. bölgelere 1 ila 2 iş günü içerisinde 2. bölgelere 2 ila 3 iş günü içerisinde ürününüzü teslim etmektedir. Toplamda ürününüz sipariş verdikten sonra 7 ila 14 gün arasında elinize ulaşır.

Siparişimi hangi kargo firması teslim edecek?

Siparişiniz UPS kargo aracılığıyla sigortalı olarak teslim edilmektedir.

Yurtdışına veya Kıbrıs’ a sipariş gönderiliyor mu?

Yurtdışı gönderimler yapılmaktadır fakat kargo ücreti alıcı tarafından karşılanır.

Ürünüm kargo şubesinden teslim alınabilir mi?

Ürününüzü kargo şubesinden teslim almak istiyorsanız sipariş verirken not düşmeniz rica edilmektedir.

Ürünüm sevk adresinde bulunan farklı kişiler tarafından teslim alınabilir mi?

Teslim alacak kişinin alıcı adresinde bulunmaması durumunda kargoyu teslim almayı kabul eden her hangi bir kişi, imza karşılığında teslim alabilir. Taşıyıcı, kişiden hüviyet veya hüviyet yerine geçen resmi kimlik belgesi talep ederek teslimatını yapar.

Kargoda sıkıntı yaşarsam ne yapmalıyım?

Tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için web sitemizin üstünde bulunan telefon numarasını arayın ya da iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçin.

Siparişim kargoda hasar görürse ne yapmalıyım?

Teslim sırasında paketi dışarıdan kontrol ederek paketinizde hasar veya sorun görüyorsanız kesinlikle teslim almayınız. Ürünün kutudan hasarlı çıkması durumunda web sitemizin üstünde bulunan telefon numarasını arayarak ya da iletişim sayfamızdan bizimle irtibata geçmenizi rica ederiz.

Cevabı yukarıda bulunmayan sorunuz varsa iletişim formu‘ nu kullanarak bize yazabilirsiniz.