Phoenix, satın aldığınız sistemin tüm ambalajlarını garanti süresi boyunca sizin yerinize muhafaza eder. Bu sayede siz de evinizde donanım kutuları için fazladan yer açmaktan ve muhafaza etmekten kurtulmuş olursunuz. Üstelik teknik bir arıza durumunda Phoenix arızalı parçayı bulma, kutulama ve kargolama işlerini sizin yerinize halleder.

”Marka bilgisayar üretiyoruz” ya da ”Sistemlerimiz 2 yıl garantilidir” demek lafla olmaz. Dünya’ da çok az firmanın sunabildiği birebir değişim garantisi Phoenix tarafından aşağıdaki şekilde gerçekleştirilmektedir;
Phoenix, ürettiği her sisteme 2 yıl boyunca marka garantisi verir. Bütün teknik servis adımlarını sizin yerinize Phoenix ekibi takip eder. Phoenix’ in anlaşmalı olduğu kargo firmasının elemanı sisteminizi bulunduğunuz yerden alarak sigortalı biçimde ar-ge ofisimize ulaştırır. Sisteminiz, arızalı parçanın birebir değişimi ve test sürecinin sonlanması ile birlikte 3-5 iş günü içerisinde aynı şekilde evinize ulaştırılır.

Phoenix sisteminizi yılda 2 defa olmak koşulu ile bakım ve temizlik için anlaşmalı kargo yüklenicimiz tarafından evinizden aldırarak bizlere ücretsiz ve sigortalı biçimde gönderebilirsiniz. Sisteminizin fiziksel ve yazılımsal tüm bakımları gerçekleştirildikten sonra 2 iş günü içerisinde aynı şekilde sizlere erişimi sağlanacaktır.

Phoenix, satın aldığınız sisteme tam teşekküllü bir dizi test uygular. Sonuçları ise detaylı bir şekilde Klasör olarak size gönderir. Bu testlerin ana başlıklarını aşağıdaki listede görebilirsiniz;
* Benchmark testleri (cpu)
* Benchmark testleri (gpu)
* Audio testi
* USB giriş, çıkış ve performans testleri
* Desibel testi
* Voltaj akım testi
* Termal performans testleri
* Oyun testleri
* Ethernet Ağ aktarım hızı testleri
* Kasa içi sıcaklık akış testleri

Sisteminizi ücretsiz ve sigortalı biçimde tarafımıza gönderebilir ve upgrade edilmesini talep edebilirsiniz. Upgrade edilmesini talep ettiğiniz parçanız sisteminizden sökülmekte ve yenisinden fiyatı düşülerek takas gerçekleştirilmektedir.

Kullanmakta olduğunuz Phoenix sisteminizi piyasa şartlarına uygun biçimde elinizden alıyoruz ve talep ettiğiniz yeni Phoenix modeli ile fiyatını düşerek takas gerçekleştiriyoruz. Sizlere hiç çaba harcamadan her zaman güncel kalma şansı sunuyoruz.
Bu imkanı sunabilmek adına eski sisteminiz anlaşmalı kargo firması tarafından ücretsiz ve sigortalı olarak ar-ge ofisimize ulaştırılmaktadır. Phoenix ekibimiz tarafından test, düzenleme ve fiyatlandırma çalışmaları uygulanan sisteminiz, yeni sistemin fiyatından düşülmektedir.

Bu hizmetleri siz Phoenix ailesine sunarak benzer firmalarda pozitif rekabeti arttırıyoruz. Hedefimiz sadece size kusursuz alışveriş deneyimi ve performansı yaşatmak değil aynı zamanda sektörün size daha iyi hizmet sunmak zorunda olduğunu kavramasını sağlamak… Bunun için hizmetlerimizi her yerde yüksek sesle dile getiriyoruz.

Mail, telefon, canlı destek ya da uzaktan bağlantı yolları ile 7/24 yazılım desteği sunuyoruz.